POMOC DROGOWA Grudziądz AUTOSTRADA A1

Zakres usług: 

Pomoc drogowa Grudziądz świadczy usługi w zakresie holowania 24 h pojazdów uszkodzonych lub powypadkowych w kraju i za granicą. Zapewniamy profesjonalny serwis oraz szybki dojazd do Klienta.
Wykonujemy szeroki zakres usług holowniczych obejmujący pojazdy osobowe, budowlane, motocykle, quady, maszyny rolnicze i inne. Zapewniamy drobne naprawy na miejscu (wymiana koła, podanie prądu, wymiana części (w miarę możliwości)). Współpracujemy z szeroką rzeszą wyspecjalizowanych warsztatów. Oferujemy również pomoc w wyciąganiu aut z rowów, zasp śnieżnych, błota. Zapewniamy bezpieczny transport aut na lawcie. 
Naszym priorytetem jest świadczenie usług holowania i pomocy drogowej na wysokim poziomie i za konkurencyjną cenę. Stawiamy na bezpieczeństwo Klienta, zabezpieczenie holowanego auta i powierzonego pojazdu oraz sprawne i szybkie dotarcie do miejsca zgłoszenia. 

Nasze usługi wykonujemy zarówno na terenie miasta Grudziądz, województwa Kujawsko-Pomorskiego jak i na terenie UE. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dołożymy wszelkich starań by sprostać Państwa potrzebom jesteśmy do dyspozycji całą dobę. Zapewniamy niskie ceny i profesjonalną obsługę 

Robert Kozłowski +48 662515102